Ściemniacze do żarówek LED

 

Ściemniacze do żarówek LED służą do ściemniania oraz do rozjaśniania światła emitowanego przez żarówki LED. W szerokiej ofercie naszego sklepu posiadamy ściemniacze marki LIVOLO. Są one wykonane z bardzo dobrej jakości podzespołów co daje aż 100 000 włączeń produktu. Szczególnie polecamy ściemniacz LED 230V LIVOLO, który dostępny jest w dwóch wersjach, z białym oraz czarnym panelem dotykowym.

 

Ściemniacz LED 230V LIVOLO – do żarówek LED i nie tylko

W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większą rolę odgrywa nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka wykonania. Ściemniacz LED 230V renomowanej i cenionej na rynku marki LIVOLO doskonale łączy obydwie te cechy.

 

Produkty marki LIVOLO charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, a przy tym posiadają nowoczesny design, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w estetykę współcześnie projektowanych wnętrz.

 

Ściemniacz LED 230V to produkt bardzo uniwersalny, który sprawdzi się do regulacji natężenia światła w żarówkach LED i nie tylko. Może być także wykorzystywany w przypadku tradycyjnych żarówek, świetlówek i żarówek z czujnikiem ruchu, które wyposażone są w funkcję ściemniania.

 

Produkt posiada panel dotykowy, który wykonany jest z kryształowego, hartowanego szkła i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej. Podświetlane na niebiesko przyciski ułatwiają odnalezienie panelu w ciemności.

 

Nowoczesny, minimalistyczny kształt i forma sprawiają, że ściemniacz LED 230V LIVOLO doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Z powodzeniem może być on zamontowany w domu lub mieszkaniu, w biurze, w restauracji, kawiarni i w innych przestrzeniach publicznych.

 

Ściemniacze do żarówek LED – niezawodne i łatwe w montażu

Oprócz ściemniaczy LED 230V w naszym asortymencie dostępne są także inne produkty marki LIVOLO, które charakteryzują się nowoczesnym designem i niezawodnością. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długie użytkowanie zakupionych produktów.

 

Ściemniacze te są bardzo łatwe w montażu. Instalacja przebiega tak samo w jak przypadku zwykłych, ściennych włączników. Pasują do standardowej puszki elektrycznej i mogą być używane z wieloma rodzajami żarówek. Produkty z tej serii są zgodne z normą CE i RoHS.

 * Pola wymagane