Ściemniacze do żarówek LED

Kontrolery LED Ściemniacze do żarówek LED
Kontrolery LED Ściemniacze do żarówek LED

 

Ściemniacze do żarówek LED służą do ściemniania oraz do rozjaśniania światła emitowanego przez żarówki LED. W szerokiej ofercie naszego sklepu posiadamy ściemniacze marki LIVOLO. Są one wykonane z bardzo dobrej jakości podzespołów co daje aż 100 000 włączeń produktu. Szczególnie polecamy ściemniacz LED 230V LIVOLO, który dostępny jest w dwóch wersjach, z białym oraz czarnym panelem dotykowym.

 

Ściemniacz LED 230V LIVOLO – do żarówek LED i nie tylko

W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większą rolę odgrywa nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka wykonania. Ściemniacz LED 230V renomowanej i cenionej na rynku marki LIVOLO doskonale łączy obydwie te cechy.

 

Produkty marki LIVOLO charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, a przy tym posiadają nowoczesny design, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w estetykę współcześnie projektowanych wnętrz.

 

Ściemniacz LED 230V to produkt bardzo uniwersalny, który sprawdzi się do regulacji natężenia światła w żarówkach LED i nie tylko. Może być także wykorzystywany w przypadku tradycyjnych żarówek, świetlówek i żarówek z czujnikiem ruchu, które wyposażone są w funkcję ściemniania.

 

Produkt posiada panel dotykowy, który wykonany jest z kryształowego, hartowanego szkła i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej. Podświetlane na niebiesko przyciski ułatwiają odnalezienie panelu w ciemności.

 

Nowoczesny, minimalistyczny kształt i forma sprawiają, że ściemniacz LED 230V LIVOLO doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Z powodzeniem może być on zamontowany w domu lub mieszkaniu, w biurze, w restauracji, kawiarni i w innych przestrzeniach publicznych.

 

Ściemniacze do żarówek LED – niezawodne i łatwe w montażu

Oprócz ściemniaczy LED 230V w naszym asortymencie dostępne są także inne produkty marki LIVOLO, które charakteryzują się nowoczesnym designem i niezawodnością. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długie użytkowanie zakupionych produktów.

 

Ściemniacze te są bardzo łatwe w montażu. Instalacja przebiega tak samo w jak przypadku zwykłych, ściennych włączników. Pasują do standardowej puszki elektrycznej i mogą być używane z wieloma rodzajami żarówek. Produkty z tej serii są zgodne z normą CE i RoHS.

 * Pola wymagane