Oprawy schodowe LED

Oprawy schodowe LED
Oprawy schodowe LED

Oprawy ProVero

 

Oświetlenie schodowe LED - podświetlenie schodów to podstawa

 

Chcesz, aby wnętrze Twojego domu wyróżniało się klasą i stylem? A może planujesz wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w swoim biurze? Tak czy siak oprawy schodowe LED firmy SKOFF będą dobrym wyborem ? dzięki nim poprawisz swoje wnętrze nie tylko pod względem wizualnym, ale również zmniejszysz koszty opłat za energię.


 

Odczaruj schody

Podświetlenie schodów odgrywa dwojaką rolę ? z jednej strony jest ozdobą mającą na celu upiększyć dane wnętrze, co dotyczy przede wszystkim prywatnych domów i mieszkań, z drugiej zaś zwiększa bezpieczeństwo i poprawia widoczność, dlatego stosuje się je w miejscach publicznych i ciągach komunikacyjnych. Mając na uwadze, że tego typu podświetlenie działa przez całą dobę, warto zadbać, aby było jak najbardziej energooszczędne, a przy tym ekologiczne. Nikomu nie zależy bowiem na wysokich rachunkach za prąd.
Te wszystkie wymagania spełniają wysokojakościowe oprawy schodowe LED firmy SKOFF. Jeśli chodzi o stronę wizualną, to za ich sprawą upiększysz każde schody, a zatem również swoje wnętrze, delikatnie podkreślając jego oryginalny styl. Dobrą widoczność, która przydaje się szczególnie w przestrzeni publicznej, udaje się natomiast uzyskać za sprawą wysokiej wydajności, którą zapewniają oświetlenia schodowe LED firmy SKOFF.

 

Niższe rachunki za prąd

Wreszcie to, na czym każdemu zależy ? oszczędność. Energia w Polsce, czy to dla potrzeb prywatnych, publicznych, czy biznesowych, z roku na rok jest coraz wyższa. Z tego względu niezwykle istotne jest inwestowanie w oszczędne technologie oświetleniowe, które nie potrzebują dużo prądu do działania. Właśnie taką energooszczędnością charakteryzują się oprawy schodowe LED firmy SKOFF. Sięgając po nie, znacznie zredukujesz koszty energii w rachunku domowym, jak i w budżecie firmowym.
Oświetlenie schodowe LED wyprodukowane przez firmę SKOFF korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, które są nie tylko wydajne i oszczędne, ale również niezwykle trwałe. Dość powiedzieć, że żarówki LED świecą średnio przez 50 000 godzin ? bez przerwy! Daje to kilkanaście lat przyjemnego i bezpiecznego światła ? bo takie emitują technologie ledowe ? bez konieczności wymiany żarówki. Trudno to sobie wyobrazić, ale właśnie taką wygodę oferują oprawy schodowe LED firmy SKOFF.

 

Wygoda i bezpieczeństwo

Oświetlenie schodowe LED od SKOFF jest przyjazne środowisku i bezpieczne pod względem ekologicznym. Wynika to z faktu, że do jego produkcji nie wykorzystuje się groźnych dla zdrowia substancji i materiałów, w związku z czym utylizacja przebiega w sposób nieinwazyjny. Firma SKOFF korzysta natomiast z wysokiej jakości, bardzo trwałych elementów, które łączy w jedno oświetlenie LED.
Oferujemy oprawy schodowe LED w różnych wymiarach, kształtach, formach i kolorach, a także designerskie oprawy schodowe LED ProVero. Niezależnie od tego, gdzie chcesz zastosować oświetlenie schodowe LED od SKOFF, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązania, które zaspokajają Twoje wymagania. Każdy z udostępnianych przez nas produktów posiada certyfikaty poświadczające o wysokich standardach bezpieczeństwa.
* Pola wymagane