Rumba SKOFF


Oprawy schodowe LED Rumba SKOFF - nowoczesne aranżacje

 

Jeśli szukasz gustownego oświetlenia, które jednocześnie pozwoli Ci zaoszczędzić energię elektryczną, technologia LED będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej zrezygnujesz ze zwykłych żarówek, przyczynisz się do troski o środowisko i zyskasz wydajny produkt najwyższej jakości. Poznaj nasze oprawy schodowe LED i przekonaj się, że oświetlenie tego typu może być także ozdobą danego pomieszczenia.

Wybierz najwyższą jakość i łatwy montaż


Dlaczego warto postawić na oświetlenie schodowe LED? Produkty z tej serii dostępne w naszym sklepie internetowym to najwyższej jakości oświetlenie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ich wiodący producent – marka SKOFF – gwarantuje solidnie wykonane rozwiązania, które są zgodne z najnowszymi osiągnięciami w branży. Oprawy schodowe LED z serii Salsa kupisz w kolorze matowego mosiądzu. Źródłem światła jest w nich zintegrowany i niewymienialny moduł LED.
Dodatkową zaletą, jaką posiadają oprawy schodowe LED, jest łatwy montaż. Nie musisz posiadać wyjątkowych umiejętności – wystarczy puszka elektro-instalacyjna czy otwór o średnicy 50 mm. Oświetlenie schodowe LED oferowane w naszym sklepie posiadają ponadto certyfikaty CE oraz RoSH, które dowodzą ich bezpieczeństwa. Produkty te nie zawierają bowiem rtęci ani innych szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji.

Wielofunkcyjność w dobrej cenie


Oprawy schodowe LED, wbrew pozorom, nie są stosowane wyłącznie w domowych pomieszczeniach. Z powodzeniem zamontujesz je także w korytarzach hoteli i restauracji oraz w witrynach meblowych. Oświetlenie schodowe LED będzie również gustowną dekoracją w każdym wnętrzu, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na jakiś oryginalny kolor.
Oprawy schodowe LED to dobre i cenione rozwiązanie, które przyczynia się do redukcji rachunków za energię elektryczną. Co więcej, jednocześnie zyskujesz niesamowitą wydajność, ponieważ oświetlenie schodowe LED wytrzymuje nawet przez 50 000 godzin! Wybierz nowoczesność i najwyższą jakość w dobrej cenie. Przekonaj się do najnowszej technologii LED i sięgnij po oprawy schodowe LED, które posłużą w danym pomieszczeniu naprawdę długo.* Pola wymagane