Zasilacze do opraw SKOFF

Oprawy schodowe LED Zasilacze do opraw SKOFF
Oprawy schodowe LED Zasilacze do opraw SKOFF

Zasilacze 10V firmy SKOFF - dedykowany osprzęt do opraw schodowych

Wykorzystując najnowszą technologię i sięgając po oświetlenie ledowe, stawiasz na oszczędność, najwyższą jakość oraz niesamowitą wygodę użytkowania. Jeśli nadal trwasz przy zwykłych żarówkach, poznaj zalety oświetlenia LED, które na pewno przypadnie Ci do gustu bez względu na rodzaj pomieszczenia.


Najwyższa jakość na pierwszym miejscu


Oprawy schodowe LED dostępne w naszym sklepie to produkty cenionej na rynku marki SKOFF, produkującej także zasilacze od opraw SKOFF. Produkt ten charakteryzuje najwyższa jakość oraz niesamowita wydajność. Dzięki temu, że zasilacze puszkowe i oświetlenie LED wykonane jest z najlepszych komponentów, jego żywotność wynosi nawet do 50 000 godzin. Do tego dochodzi łatwy montaż z zastosowaniem puszki elektro-instalacyjnej lub otworu o średnicy 60 mm. Wszystkie produkty marki SKOFF posiadają niezbędne certyfikaty CE oraz RoSH, wymagane przez Unię Europejską.

 

Oświetl niemalże każde pomieszczenie


Wykorzystując oprawy schodowe LED i zasilacze do opraw SKOFF, oświetlisz niemalże każde pomieszczenie, nie tylko w domowym wnętrzu. Produkty z tej serii świetnie sprawdzają się w hotelach, restauracjach, podstopnicach czy ciągach komunikacyjnych. Mogą pełnić także funkcję dekoracyjną, urozmaicając dane wnętrze.
Ze względu na stopień szczelności IP20 oprawy schodowe LED oraz zasilacze puszkowe z serii Bolero dedykowane są pomieszczeniom, w których nie ma ryzyka kontakt z wodą czy większymi ciałami stałymi. Trwała, solidnie wykonana obudowa z aluminium i różnorodność kolorów decydują, że bez problemu dobierzesz odpowiedni model dla siebie, który spełni Twoje oczekiwania i będzie maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Zainwestuj w oświetlenie LED i zasilacze do opraw SKOFF, jeśli chcesz zapomnieć o wysokich rachunkach za energię elektryczną oraz wymienianiu żarówek co parę miesięcy. Wybierz odpowiedni dla siebie produkt marki SKOFF i ciesz się najwyższą jakością, wydajnością, trwałością oraz zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań w Twoim domu, biurze czy przemyśle.* Pola wymagane