Oświetlenie kamperów i przyczep kempingowych

Realizacje Oświetlenie kamperów i przyczep kempingowych
Realizacje Oświetlenie kamperów i przyczep kempingowych

Lato to czas, w którym odpoczywamy ciesząc się z pięknej pogody. Dla osób, które są spontaniczne i nie przyzwyczajają się do miejsc czy sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie uzbrojenie się w przyczepę kempingową. Są one dostępne w równych wariantach. Można je kupić jako cały pojazd przerobiony na przenośne miejsce do wypoczynku lub przyczepę, którą podczepimy do swojego samochodu osobowego. Każdy kierowca dba aby jego pojazd był dobrze oświetlony. Właściciele kempingowych przyczep również chcą pokonywać trasy w jak największym komforcie. Najważniejszą zaletą montażu nowoczesnego oświetlenia LED do pojazdów jest poprawa widoczności. Daje to możliwość szybszego reagowania na niebezpieczeństwo czychające na drodze. Dodatkowo lampy wykonane w nowoczesnej technologii LED są bardzo żywotne. Wytrzymują one nawet do 50 000 godzin. 

 

 

 

Oświetlenie zewnętrzne

 

Gdy już znajdziemy się w miejscu naszego wypoczynku to z pewnością chcielibyśmy mieć możliwość doświetlenia wybranych przez nas miejsc. Doskonale nadadzą się do tego lampy robocze LED. Są one wyposażone w nowoczesne diody LED. Lampy posiadają stopień szczelności wynoszący IP67. Dzięki niemu nie straszne im deszcz czy śnieg. Są one przystosowane do wymagającego klimatu. Produkt jest zasilany napięciem 12V dlatego bez problemu jesteśmy w stanie podłączyć go do akumulatora samochodowego. Innym rozwiązaniem jest także zastosowanie paneli lub łuków LED. Są one prostą lub lekko wykrzywioną listwą LED generującą moc nawet do 300W. Dzięki nim jesteśmy w stanie doświetlić obszar przed czy za pojazdem. 

 

Oświetlenie zewnętrzne przyczepy kempingowej

 

 

Oświetlenie wewnętrzne

 

W tego typu pojazdach oświetlenie wnętrza nie jest tak proste jak nam się to może wydawać. Najłatwiej będzie nam zastosować oprawy, które zasilane są takim samym napięciem jak inne urządzenia w samochodzie, mówimy tu o napięciu 12V. Produktem, który idealnie się do tego nadaje jest taśma LED 12V. Jest ona bardzo wydajna oraz energooszczędna. Dzięki sekcjom cięcia usytuowanym co 5 centymetrów jesteśmy w stanie użyć tyle taśmy ile jest nam potrzebne. Dostępne są trzy barwy świecenia począwszy od ciepłej, przez neutralna kończąc na zimnej. Klienci z reguły wybierają dzienną barwę światła. Jest ona najbardziej przyjemna dla ludziego oka oraz daje zdecydowanie więcej światła niż identyczna mocowo ciepła taśma. 

 

Oświetlenie wewnętrzne przyczepy kempingowe* Pola wymagane