Poradnik LED G9

Poradnik LED G9
Poradnik LED G9

Żarówki LED z trzonkiem G9 230V

Żarówki LED G9 z całym przekonaniem mogą zastępować oświetlenie wolframowe. Lampy LED, które posiadają trzon g9 idealne pasują do ogólnego oświetlenia. Ponadto znalazły dosyć szerokie zastosowanie w oświetleniu dekoracyjnym. Świetnie się także sprawdzają w oświetleniu punktowym. Żarówki tego rodzaju cechują się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami. Również ich moc znamionowa jest zazwyczaj niewielka. Żarówki ledowe o trzonie g9 są nazywane żarówki z trzonkiem "sztyftowym". Zazwyczaj takie oświetlenie jest stosowane w różnego rodzaju kinkietach a także w nowoczesnych żyrandolach. Takie rozwiązanie pomaga nam zaoszczędzić energię nawet do 10 razy. Żarówki ledowe tego rodzaju należą do nowoczesnego oświetlenia. Decydując się na takie rozwiązanie mamy pewność uzyskania produktu najwyższej jakości. Idealnie będą pasować do opraw meblowych.

WAŻNE
W ofercie dostępnych jest sporo modeli . Należy dokładnie zapoznać się z wymiarami przedstawionymi na schematach. Modele o większych mocach są zdecydowanie większe od ich tradycyjnych odpowiedników. Wiele starszych modeli lamp sufitowych nie są przystosowane do żarówek o większych rozmiarach mimo iż gniazdo G9 pozostało identyczne i żarówki LED G9 idealnie do nich pasują.

 

Należy pamiętać że wszystkie żarówki LED z trzonkiem G9 występują tylko na 230V.

 

 

Tradycyjnie wszystkie modele w tej kategorii występują w barwie ciepłej (2700-3000K) i barwie zimnej (5700-6000K).  Sprawdz tabelę temperatury barwowej.

 

Żarówki LED z trzonkiem G9 o małych wymiarach o mocach

 

Żarówka LED G9 mała 230VŻarówka LED G9 mała 230V 


Do kolejnych cech charakterystycznych należy również szeroki kąt rozpraszania światła, a także wprost idealna skuteczność świetlna. Żarówki LED na pewno sprawdzą się w nowoczesnych urządzeniach. Niektóre modele G9 posiadają silikonową konstrukcję, więc spokojnie mogą zastąpić halogeny. Można powiedzieć, że oddają wspaniałe kolory jak i świecą czystą barwą światła. Żarówki LED nie wpływają szkodliwie na nasze oczy. Nie wymagają one większego prądu, ich załączenie następuje wręcz natychmiastowo. Lampy LED potrafią o wiele lepiej zastąpić tradycyjne żarówki. Oświetlenie LED o wiele lepiej wygląda zarówno we wnętrzu naszego domu jak i poza nim. Dodatkowo każde wnętrze dzięki tej opcji nabiera wyraźnego charakteru. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania do swoich wnętrz. Zostało ono stworzone przez nowoczesną i energooszczędną technologię. Oprócz tego charakteryzuje się świetną jakością a także zdecydowanie funkcjonalnym wzornictwem.

 

Żarówki LED G9 na diodach SMD5050 3,8W i SMD5630 5W

 

Żarówka LED G9 SMD5050 230VŻarówka LED G9 aluminowa 230VŻarówka LED G9 230V

 

Technologia LED to właściwie jedna z najnowocześniejszych metod, która dostarcza światło tysięcy, a nawet milionom osób. Bardzo często możemy je spotkać na różnego rodzaju wystawach, gdzie mają one za zadanie podkreślić charakter danego produktu. Czasami muszą jedynie podświetlić dany produkt a nie go zakryć. Oznacza to, że to produkt powinien być na pierwszym planie a nie oświetlenie LED. Jak się okazuje właśnie to rozwiązanie staje się takie popularne, ze względu na swoją wydajność. Niezwykle trwałe oświetlenie, które właściwie nigdy nas nie zawodzi. Powinniśmy jednak pamiętać, aby w odpowiedni sposób dobrać żarówki LED w miejsce tradycyjnych żarówek. W ten sposób możemy mieć pewność, iż dane oświetlenie będzie spełniało nasze wymagania. Technologia ta tak naprawdę jest znana na całym świecie.

 

Oprócz podstawowej funkcjonalności charakteryzują się niezwykłą estetyką. Żarówka LED g9 jest coraz częściej wybierana przez wielu klientów. Nic dziwnego, skoro zapewnia ona dosyć szeroki kąt świecenia odpowiednią ilość światła i ciekawy wygląd. Przeważnie montaż produktów tej kategorii jest bardzo łatwy i nie sprawia problemów. Idealnie nadają się także do stosowania w wilgotnych miejscach jak kuchnia czy łazienka.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ:

 

ŻARÓWKI LED

PORADNIK LED ŻARÓWKI GU10

PORADNIK LED ŻARÓWKI E14 mały gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI E27 duży gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI MR16 12V

PORADNIK LED ŻARÓWKI G4

PORADNIK LED ŻARÓWKI G9

 

TAŚMY LED

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 3528

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050 RGB

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 2835

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5630

PORADNIK LED ŚCIEMNIACZE DO TAŚM

PORADNIK LED KONTROLERY RGB

 

POZOSTAŁE

PORADNIK LED NAŚWIETLACZE LED I RGB

PORADNIK LED ZASILACZE LED

PORADNIK LED PROFILE ALUMINIOWE LED

PORADNIK LED DRZEWKA LED I RGB* Pola wymagane