Świetlówki z czujnikiem ruchu

Świetlówki LED i oprawy Świetlówki z czujnikiem ruchu
Świetlówki LED i oprawy Świetlówki z czujnikiem ruchu

Świetlówki LED z czujnikiem ruchu - oszczędność energii i pieniędzy.

Technologia LED stała się bezkonkurencyjnym rodzajem oświetlenia, uzyskując bardzo wysoką wydajność świetlną przy możliwie najniższym poborze energii. To nie tylko doskonały sposób na oszczędzanie energii elektrycznej - sięgający nawet do 50 % - ale i wyraz troski o naszą planetę. Mniejsza nawet o 80% emisja dwutlenku węgla, minimalne promieniowanie UV oraz brak obecności rtęci i innych szkodliwych substancji, a co za tym idzie 100-procentowa biodegradowalność sprawiają, że ten typ oświetlenia śmiało określić można mianem przyjaznego dla środowiska. Nie oznacza to jednak, że świetlówki LED tracą na efektywności oddawania barwy. Co więcej, zachwycają one nowoczesnym, prostym designem, dzięki czemu z łatwością wkomponują się w aranżację każdego pomieszczenia.

Świetlówki LED posiadają wielokrotnie dłuższą żywotność, wynoszącą aż do 50 tysięcy godzin, co wiąże się z o wiele niższymi kosztami eksploatacyjnymi. To nawet 25 razy dłużej niż w przypadku tradycyjnych żarówek. W przeciwieństwie do standardowego oświetlenia fluorescencyjnego i halogenowego, osiągają one pełną moc w momencie zapalenia, bez dodatkowego zużycia prądu. Ponadto nie towarzyszy temu efekt stopniowego rozjaśniania żarówki oraz uciążliwego migotania światła, charakterystycznego dla innych rozwiązań.

Praktyczne zastosowanie świetlówek LED z czujnikiem ruchu.

Świetlówka LED T8 wyposażona w nowoczesny czujnik ruchu, to doskonały produkt, który znalazł zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie światło potrzebne jest przez określoną ilość czasu. Dzięki temu sprawdza się idealnie, jako oświetlenie w korytarzach, klatkach schodowych, garażach, czy halach. Tuby LED z tej serii zostały wyposażone w 48 nowoczesnych diod LED SMD2835. Pomimo tego, że oświetlenie działa tylko wtedy, gdy czujnik wykryje ruch, świetlówki LED są odporne na ciągłe włączanie i wyłączanie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na jeszcze większe zaoszczędzenie energii, a przy tym jest w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego.

Świetlówki LED z czujnikiem ruchu podłączamy bezpośrednio pod napięcie 230 V. Z powodzeniem wpisują się one praktycznie w każdą oprawę. Bez problemu można zamontować je w oprawie po starej, gazowej tubie. W tym celu wystarczy tylko ominąć cały układ zapłonowy. Nie wymagają one także podłączenia do żadnych dodatkowych komponentów typu dławik, czy starter. W ofercie znajdują się produkty o barwie biało-ciepłej oraz biało dziennej, natomiast strumień świetlny emitowany jest w nich przez mleczny klosz, który zapobiega powstawaniu wspomnianego już efektu migotania, a także nie wywołuje zmęczenia dla oczu, czy uczucia senności.

Świetlówki LED z czujnikiem ruchu posiadają kąt świecenia wynoszący 120 stopni, co skutkuje dokładnym oświetleniem większych powierzchni, a wiążąca się z ich zastosowaniem energooszczędność, stanowią gwarancję zmniejszenia kosztów finansowych. Dzięki temu zaleca się ich montaż zwłaszcza w dużych i często uczęszczanych obiektach, takich jak: szkoły, zakłady pracy i duże pomieszczenia gospodarcze. Gwarancję wysokiej jakości świetlówek LED T8 potwierdzają certyfikaty CE oraz RoHS. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również świetlówki LED T5świetlówki LED T8  czy świetlówki ściemniane* Pola wymagane